کارت ويزيت نشانگر سليقه، گرايشات، نظرات و ديدگاه هاي کاري يک شخص يا سازمان است. براي ‏نيازهاي فوري و تيراژهاي زير 1000، چاپ ديجيتال کارت ويزيت بهترين انتخاب است. چاپ ديجيتال کارت‏ ويزيت به اين صورت انجام مي شود که ابتدا از فايل طراحي شده پرينت گرفته مي شود و پس از آن از ‏روکش هاي سلفون و لمينت براي پوشش روي کارت استفاده مي شود .‏ 
ما ميتوانيم با داشتن يک کارت ويزيت اطلاعات تماس خودمان را مانند شماره تلفن، فکس، ايميل، آدرس وبسايت، آدرس شبکه هاي اجتماعي و . را به ديگران (مردم عادي و مشتريان خاص خودمان) ارائه دهيم . حتي در عصر ديجيتال هم همچنان کارت ويزيت رايج و در کشورهايي مانند چين و ژاپن تبادل کارت ويزيت تقريبا يک مراسم است . 
کارت ويزيت معمولا حاوي اطلاعاتي از جمله نام شخص، سمت، نام شرکت و اطلاعات تماس مي باشد . 
چاپ ديجيتال کارت ويزيت غالبا روي گلاسه، کتان آلمان، کتان اندونزي، کاغذ سوزني، کاغذ صدفي،کاغذ کارتي صورت مي گيرد . 
در خانه طراحان سام طرح هايي از کارت ويزيت خاص به صورت خلاقانه با استفاده از مواد مختلف مانند چوب، پلاستيک، ف و پارچه ساخته مي شود . 
چاپ ديجيتال کارت ويزيت روي کتان، لمينت نمي شود زيرا کتان بافت دار است و اصطلاحا لمينت روي آن نمي نشيند و هوا مي گيرد . 
حداکثر سايز چاپ کارت ويزيت 9/5 در 5/5 مي باشد و در ابعاد 4/5 در 8/5 و 9 در 5 نيز چاپ مي گردد. 
اگر کارت ويزيت به صورت دورو چاپ مي شود در ارسال فايل هر دو طرف کارت ويزيت به صورت جداگانه بايد ارسال شود. در چاپ کارت ويزيت رزولوشن (وضوح تصوير) فايل کارت ويزيت بايد dpi600 باشد. 


ادامه مطلب.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

Brandon Lynn چاپ بنر فوري فرا سرويس ، نمايندگي تعميرات لوازم خانگي Heather Takbron irandentistry فروش انواع نژاد سگ و گربه Jamie سلامت