چرا چاپ کاغذ ديواري در خانه هاي شما بهتر از رنگ کاري است؟


وقتي مي خواهيم يک فضا را طراحي کنيم فاکتورهاي زيادي دخيل مي شوند. الگو، رنگ و بافت مورد علاقه ي شما همه در طراحي تاثير مي گذارند. براي داشتن يک طراحي دلپسند، همه ي عناصر گفته شده ترکيب مي شوند و يک الگوي خوب طراحي را نشان مي دهند.


شما با روش هاي زيادي مي توانيد به اين هدف دست يابيد؛ ولي نهايتا چاپ کاغذ ديواري با روش ديجيتال است که همه عناصر تاثيرگذار در کيفيت طراحي و چاپ را دارد.


چاپ ديجيتال کاغذ ديواري علاوه بر اين که مزيت هاي زيبا شناختي دارد؛ طول عمر و دوام ديوارهاي خانه شما را نيز تضمين مي کند. همچنين مي توان افزودني هاي ظريف ديگر را هم به ديوار اضافه کرد. ايجاد عمق و بافت روي ديوار نيز جذابيت هاي بصري طراحي را افزايش مي دهد. در رنگ کاري ساختمان استفاده از اين ويژگي ها امکان پذير و متداول نيست.


در ادامه به چند دليل اشاره مي کنيم که نشان مي دهد چاپ کاغذ ديواري به روش ديجيتال بهتر از رنگ کاري ساختمان است :


بودجه


درست است که در ابتدا هزينه رنگ کاري کمتر است. در کوتاه مدت ممکن است هزينه کمتري داشته باشد ولي چاپ کاغذ ديواري در بلند مدت به چند دليل مي تواند در هزينه هاي شما تاثير گذار باشد. براي مثال هر 2 الي 3 سال، شما بايد ديوارهاي خود را از نو رنگ کنيد.


اين نوع تغيير رنگ بيشتر به سبب تازه سازي است، با اينکه وقتي براي کاغذ ديواري ديجيتال سرمايه گذاري مي کنيم 4 تا 5 برابر بيشتر از رنگ کاري تازه و شفاف مي ماند. کاغذ ديواري سال ها تازگي خود را حفظ مي کند و شما مي توانيد از بودجه ذخيره شده براي بخش هاي ديگر ساختمانتان استفاده کنيد.


مد


مطمئنا نمي توان انکار کرد که چاپ کاغذ ديواري و نصب آن مد نيست. طراحان دکوراسيون داخلي سراسر جهان از اين پتانسيل استفاده مي کنند و خلاقيت خود را بر روي ديوارها اجرا مي کنند. بدون شک امروزه چاپ ديجيتال کاغذ ديواري يک ترند است و به لطف تکنولوژي در حال رشد، اين صنعت روز به روز پيشرفت مي کند و بر تعداد طرفدارانش افزوده مي شود.


طول عمر


چه براي رنگ کاري و چه کاغذ ديواري گزينه هاي زيادي پيش روي شماست؛ اما پسند و ترجيح شما باعث مي شود يکي از اين دو روش را انتخاب کنيد. گفتني است برخي از ديوارهاي خانه را که دور از ديد است مي توان با رنگ ارزان قيمت رنگ کاري کرد ولي برخي از فضاها که جلوي ديد است مي توان از کاغذ ديواري استفاده کرد.


وقتي صحبت از طول عمر مي شود؛ رنگ کاري پتانسيل زيادي براي آسيب ديدن دارد. خط خوردگي، ترک برداشتن، پوسيده شدن ديوار، از دست دادن تازگي اوليه، لک انداختن از مشکلات اصلي رنگ کاري است که نياز به رنگ کاري دوباره دارد.


کاغذ ديواري درمقابل اين آسيب ها دوام بيشتري دارد و آسيب هاي سطحي را هم مي توان با يک دستمال خيس برطرف کرد.


اگر دوست داريد طراحي اتاق خواب، اتاق نشيمن يا آشپرخانه را عوض کنيد، چاپ کاغذ ديواري بهترين گزينه براي اين مکان هاي پر رفت و آمد است.


درست است برخي از رنگ ها قابليت شستشو دارند ، ولي با چند بار شستشو براقي و جلاي خود را ازدست مي دهند. در حالي که در کاغذ ديواري اين مشکل وجود ندارد.


فرصت هاي طلايي براي انتخاب و چاپ طرح مطلوب کاغذ ديواري


معمولا افراد حرفه اي و طراحان داخلي بيشترين استفاده را از ويژگي چاپ ديجيتال دارند. به همين ترتيب نوآوري و خلاقيت خود را در دکوراسيون و طراحي داخلي به کار مي گيرند. ولي اين بدان معنا نيست که شما نتوانيد در طراحي فضاي خانه خود نقش نداشته باشيد. به لطف چاپ ديجيتال اين آرزو محقق شده است. شما مي توانيد به واسطه طراح خودتان طرح هاي مطلوب خود را سفارش دهيد.


منبع: چاپ کاغذ ديواري خانه طراحان سام


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

فرهنگ و هنر Michael سلامت انسان youmovies شاهين چت اصلي David هميار ورزش دانستني هاي آزاد Business Intelligence and Big Data مجله آنلاين ظروف آشپزخانه نکو خريد اينترنتي ديوارپوش