چاپ کارت دعوت براي تبريک و تسليت انواع مناسبت ها، اعياد، تولد و جلسات خاص کاري و . مورد استفاده قرار مي گيرد.


متن درون کارت دعوت بر اساس نوع مراسم يا مناسبت شما نوشته مي شود و بهتر است از کلماتي که خوانايي بهتري دارند استفاده شود.


 کارت تبريک بر اساس اندازه، متن و عکس چاپ شده بر روي آن‌ها انواع مختلفي دارند از جمله کارت پستال، کارت تبريک، کارت دعوت عروسي، کارت دعوت تولد، کارت دعوت حجاج، کارت ترحيم و . که بر اساس کاربردهاي متفاوتي که دارند مي‌توان از آن‌ها استفاده کرد.


جنس کارت دعوت از مقواي گلاسه يا کتان است و در گرماژ 100 تا 300 گرم در ابعاد a4 ،a5 و . و ابعاد سفارشي مشتري چاپ مي‌گردد.براي افزايش مقاومت کارت دعوت و ماندگاري کارت دعوت حين تا شدن روکش‌هاي سلفون مات و براق و مخملي يا لمينت مات و براق روي کارت دعوت کشيده مي‌شود.


توليد کارت دعوت


 


چاپ کارت دعوت با استفاده از دستگاه‌هاي چاپ ديجيتال انجام مي‌گيرد به اين صورت که ابتدا از فايل طراحي شده پرينت گرفته شده و پس از آن در صورت نياز يا به درخواست مشتري از ‏روکش‌هاي سلفوني يا لمينتي براي پوشش روي کارت و افزايش مقاومت و ماندگاري آن استفاده مي‌شود سپس در ابعاد مختلف با دستگاه مخصوص برش خورده و خط تا زده مي‌شود.
 
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

Minaki Cottagers Association مهاجرت وبلاگ محله گل هاي دنيا Nathan Angie انواع ساندويچ پانل ديواري و سقفي Grant Ruth شعرهاي کوتاه وتک بيت ها Carly